Mørenot Aquaculture

Salgsavdeling

 

 

Kontakt vår salgsavdeling

 

Våre selgere er spesialister på teknisk utstyr til oppdrettsanlegg. Ta gjerne kontakt, hvis du ønsker mer informasjon om hva Mørenot Aquaculture kan bidra med. 

 

 

Kenneth

Kenneth Brandal

Salgsdirektør

 

kenneth.brandal@morenot.no

+47 901 96 840

Lars Jan

Lars Jan Thorsen

Salgsleder midt- og Sør-Norge

 

lars.jan.thorsen@morenot.no

+47 413 12 150

 

 

Tor Andre

Tor Andre Kandal

Salgsleder midt- og Sør-Norge

 

tor.andre.kandal@morenot.no

+47 413 07 210
Stig

Stig Reite

Salgsleder Nord-Norge

 

stig.reite@morenot.no

+47 970 21 032

 

 

Torkil

Torkil Rasmussen

Salgsingeniør Not

 

torkil.rasmussen@morenot.no

+47 928 940 88
Jonas

Jonas Lie

Salgsingeniør Fortøyning

 

jonas.lie@morenot.no

+47 474 77 890