Kontakt oss

Søvikneset 91,

6280 SØVIK


Tel: 70 20 95 00
Fax: 70 20 95 10

E-post: fishery@morenot.no


Vakttelefoner:
Not Søvik: 99 70 16 04
Trål Ålesund: 99 34 90 15
Line: 90 01 15 06
Garn: 90 53 41 25
Trål Tromsø: 48 95 59 66
Austevoll: 976 78 044
Skjervøy: 480 26 815
 
Mørenot Fishery avd Osholmen flyttet til Gangstøvikvn 122, 6009 Ålesund 1/10-16

Båtsfjord
Telefon til lager: 47 47 55 79

BEDRIFTER I MØRENOT FISHERY:

Mørenot Austevoll AS
5397 Bekkjarvik
Tlf: 56 18 17 50
Faks: 56 18 17 55
Butikk Bekkjarvik : 55 08 34 00
Butikk Salthella: 56 18 17 53
Daglig leder: Bjørn Kåre Rabben
 

 

Mørenot Fishery AS, avd. Skjervøy 
9180 Skjervøy
Tel: 70 20 95 00
Fax: 77 77 72 55
Mobil: 480 26 815
Avd. leder: Roy Olsen
skjervoy@morenot.no


Mørenot Fishery AS, avd. Tromsø
Tel: 77 69 24 80
Mobil: 905 78 812
Avd. leder: Egil Hansen
egil.hansen@morenot.no



Mørenot Karmsund AS
Husøyvegen 270, 4262 AVALDSNES
Tel: 52 84 57 70
Daglig leder: Rolf Berg
karmsund@morenot.no




Mørenot Øksningan AS
8250 Herøy 
Tel: 75 05 94 90
Dalig leder: Odd Endresen
oksningan@morenot.no

 
 
KONTAKTPERSONER

Mørenot Fishery AS, Søvik:

Ole-Kristian Flaaen
Adm.direktør/CEO
Mobil: +47 970 60 039
Lars Tor Silnes
Konsernansvarlig snurpenot
Mobil: + 47 909 72 797
E-post: lars.tor.silnes@morenot.no

Per Ringstad

Produksjon/innkjøp not
Mobil: + 47 958 60 759
  
Terje Ringstad
Avdelingssjef trål
E-post: terje.ringstad@morenot.no
Mobil: 970 62 535
  
Eldar Volstad
Salgssjef trål
E-post: eldar.volstad@morenot.no
Mobil: 909 79 032

Tore Ringstad
Salgssjef Eksport Trål
E-post: tore.ringstad@morenot.no
Mobil: 977 55 436

INJECTOR DOORS
Eystein Elttør

Sales Manager
E-mail: eystein.elttor@morenot.no
Tel: +298 28 06 06

 

Mørenot Fishery AS, avd. Gangstøvik

Harald Lausund
Avdelingsleder Ålesund
E-post: harald.lausund@morenot.no
Mobil: 924 09 048

Håkon Huse
Senior Innkjøper
E-post: hakon.huse@morenot.no
Mobil: 909 79 103

Enestående oppfølging

Mørenot Fishery har i dag åtte strategisk plasserte anlegg, bemannet med høyt ­motiverte fagfolk, med en unik reparasjonskapasitet, som vet at det haster med å ­komme ut på feltet igjen.

  Les mer