Kontakt oss

Søvikneset 91,

6280 SØVIK


Tel: 70 20 95 00
Fax: 70 20 95 10

E-post: fishery@morenot.no


Vakttelefoner:
Not Søvik: 997 01 604
Trål Ålesund: 993 49 015
Line: 900 11 506
Garn: 905 34 125
Trål Tromsø: 489 55 966
Austevoll: 976 78 044
Skjervøy: 480 26 815
 
Mørenot Fishery avd Osholmen flyttet til Gangstøvikvn 122, 6009 Ålesund 1/10-16

Båtsfjord
Telefon til lager: 474 75 579

BEDRIFTER I MØRENOT FISHERY:

Mørenot Austevoll AS
5397 Bekkjarvik
Tlf: 561 81 750
Faks: 561 81 755
Butikk Bekkjarvik : 550 83 400
Butikk Salthella: 561 81 753
Daglig leder: Lars Tor Silnes
 

 

Mørenot Fishery AS, avd. Skjervøy 
9180 Skjervøy
Tel: 702 09 500
Fax: 777 77 255
Mobil: 480 26 815
Avd. leder: Roy Olsen
skjervoy@morenot.no


Mørenot Fishery AS, avd. Tromsø
Tel: 776 92 480
Mobil: 905 78 812
Avd. leder: Egil Hansen
egil.hansen@morenot.no



Mørenot Karmsund AS
Husøyvegen 270, 4262 AVALDSNES
Tel: 528 45 770
Daglig leder: Rolf Berg
karmsund@morenot.no




Mørenot Øksningan AS
8250 Herøy 
Tel: 750 59 490
Dalig leder: Odd Endresen
oksningan@morenot.no

 
 
KONTAKTPERSONER

Mørenot Fishery AS, Søvik:

Ole-Kristian Flaaen
Adm.direktør/CEO
Mobil: +47 970 60 039
Lars Tor Silnes
Konsernansvarlig snurpenot
Mobil: + 47 909 72 797
E-post: lars.tor.silnes@morenot.no

Per Ringstad

Produksjon/innkjøp not
Mobil: + 47 958 60 759
  
Terje Ringstad
Avdelingssjef trål
Mobil: 970 62 535
E-post: terje.ringstad@morenot.no
  
Eldar Volstad
Salgssjef trål
Mobil: 909 79 032
E-post: eldar.volstad@morenot.no

Tore Ringstad
Salgssjef Eksport Trål 
Mobil: 977 55 436
E-post: tore.ringstad@morenot.no

INJECTOR DOORS
Eystein Elttør

Sales Manager
Tel: +298 28 06 06
E-mail: eystein.elttor@morenot.no

 

Mørenot Fishery AS, avd. Gangstøvik

Harald Lausund
Avdelingsleder Ålesund
Mobil: 924 09 048
E-post: harald.lausund@morenot.no

Håkon Huse
Senior Innkjøper
Mobil: 909 79 103
E-post: hakon.huse@morenot.no
 
Alf Rune Ose
Salgsdirektør line
Mobil: 908 77 947
 
Fred Helge Kaald
Salgssjef line Norge
Mobil: 926 02 284
 
Kornelius Baade
Salgssjef Russland
Mobil: 915 22 577
 
Per Ekrem
Salg liner og krok
Mobil: 900 11 506
 
Rune Mauren
Salg yrkesklær
Mobil: 975 87 975
 
 
Mørenot Fishery AS, avd. Fosnavåg
 
Jan Roar Lia
Salg garn og juksa
Mobil: 905 34 125

Enestående oppfølging

Mørenot Fishery har i dag åtte strategisk plasserte anlegg, bemannet med høyt ­motiverte fagfolk, med en unik reparasjonskapasitet, som vet at det haster med å ­komme ut på feltet igjen.

  Les mer