Mørenot Aquaculture

Salgsavdeling

 

 

Kontakt vår salgsavdeling

 

Våre selgere er spesialister på teknisk utstyr til oppdrettsanlegg. Ta gjerne kontakt, hvis du ønsker mer informasjon om hva Mørenot Aquaculture kan bidra med. 

 

 

Nina

Kenneth Brandal

Salgsdirektør

 

kenneth.brandal@morenot.no

+47 901 96 840

 

Trygve

Lars Jan Thorsen

Salgsleder midt- og Sør-Norge

 

lars.jan.thorsen@morenot.no

+47 413 12 150

 

 

Nina

Tor Andre Kandal

Salgsleder midt- og Sør-Norge

 

tor.andre.kandal@morenot.no

+47 413 07 210

 

Trygve

Stig Reite

Salgsleder Nord-Norge

 

stig.reite@morenot.no

+47 970 21 032

 

 

Torkil

Torkil Rasmussen

Salgsingeniør Fortøyning

 

torkil.rasmussen@morenot.no

+47 928 940 88


Jonas Lie

Salgsingeniør Not

 

jonas.lie@morenot.no

+47 474 77 890